23 Temmuz 2012

ig deyiz uzuuun zamandır


İg de de bizi merak edenler, esinveomervemurat ismiyle bizi bulabilirler...Maceralarımız orada anlık :)Ömer, murat ve ben ...

20 Temmuz 2012

deniz kum güneş


 Arada derede bulduğumuz bir fırsatı değerlendirdik ve istanbula deniz otobüsü ile 3,5 saat mesafede ki Avşa'ya gittik. Süre kısa olduğundan Avşa'da tatilin tadına doyamadık.
Avşa da deniz gerçekten çok güzel. Ama kumsal için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Kum güzel ama resmen izmaritli kum, o kadar çok sigara içilmiş ki  - tabii temizlik de yok -  her yer izmarit. O kadar izmariti hiç bir yerde görmemiştim.
Çocuklu aileler de neredeyse hiç yok denecek kadar az, genelde gençlere hitap eden bir yer ama bu bir dezevantaj olmadı.
Sabahları erkenden 9 gibi kumsalda en önlere kuruluyorduk, bizim gibi çocuklu olanlar da aynı bizim gibi kahvaltı akabinde denize inip en önden yer tuttuğundan ömer hep oynayacak birilerini buldu.
Güzel sakin bir tatil oldu,ömer de muratta çok eğlendiler.Murat kumdan korktuğu için şezlongda oturdu genelde,  küçük deniz botuyla denizde gezdirdik zaman zaman, bazende yüzdürmeye çalıştık.Ömer hem kumda hem de denizde doyasıya oynadı.Ramazana girdik,bayram akabinde inşallah yeni ve uzun bir tatil bizi bekliyor :)
16 Temmuz 2012

Biri iki biri beş :)Bir ay kaldı yaş dönümlerine. Biri iki,  biri beş olacak.

Çok daraldığım günlerde, hep az kaldı esin murat iki oldu mu her şey daha kolay olacak diyordum.Murat neredeyse iki ve o kendimi avuttuğum , daha kolay olacağına inandığım günlerdeyiz.
Her şey çok mu kolay tartışılır ama eskisinden daha az yorulduğum aşikar...

Ömerin, evin kurallarını neden sen koyuyorsun anne ,ben de kural koyucam...Soruları ve ısrarları beyinsel bir yorgunluk verse de geçiyor gidiyor günler...

Bir parça büyüdüler beni de büyüttüler kuzularım...


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...