28 Haziran 2012

nikon kazanma şansı


 Ben başvurdum ,sizde başvurun...

Fotografium Nikon D3200 Profesyonel Fotoğraf Makinesi Hediye Ediyor. Siz de katılın Nikon D3200Lowepro Çanta (DSLR Video Fastpack 250 AW Sırt Çantası) ve Slik Tripod (Slik 500DX Tripod) kazanma şansı elde edin.
http://goo.gl/ciXjD?ref=3214 adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilirsiniz.


22 Haziran 2012

Taş boyamaEvde çok sıkıldığımız bir anda,geçen yaz plajdan topladığımız taşları boyamak geldi aklıma. Aslında internette pinterestte gördüğümden beri yapmak istiyordum. Fırsat bu fırsat akrilik boyamı çıkardım, banyo dolabında nicedir bekleyen taşlarımı da çıkardım ve ömerle beraber ,gördüğünüz sanat eserlerini çıkardık ortaya... :)
Yapalı, boyayalı çok oldu ancak, paylaşım için vakit ancak oldu :)

21 Haziran 2012

Tırnak yeme ...

Ömer çok uzun zamandır, sanırım 2 yaşından beri hem el hem de ayak tırnaklarını yiyor. Buna çok üzülsem de kendimi bu konuda çok suçlasamda Ömer'i yıllarca tırnak yemekten vazgeçiremedim...
Ayak tırnaklarını yemesi açıkçası beni en çok rahatsız edendi , malum her daim yerle temas halinde. Ömer'e uzun uzun ayakların hiç hijyen olmadığı , tırnak içinde biriken kirlerden vs vs bahsettim , ikna olmuş olmalı ki bu konuşmadan sonra ayak tırnaklarını yemeyi bıraktı...
El tırnaklarını yemesine engel olamadım, o dönem de :(
Umudu kesip bu çocuk sürekli tırnak yiyecek galiba düşüncesine alıştırmıştım artık kendimi...


Ta ki 2-3 ay evvel ödül yöntemi ile vazgeçirebilirmiyim acaba ? fikri aklıma gelinceye kadar. Aslında çok klasik bir yöntemdir ama ben denememiştim işte . Bunda hediye için o kadar iradeli olup tamamen tırnak yemekten vazgeçebileceğini düşünmeyişim de etkiliydi...
Ömere tırnak yemediği her gün için hot wheels, tırnaklarını kestiğim gün de istediği büyük bir oyuncak alacağımı söyledim.
Ve Ömer tırnak yemeği bıraktı.  Bu kadar kolay oldu. 2-3 aydır düzenli tırnaklarını kesiyoruz :)))17 Haziran 2012

Tatilll :)Okullar tatil oldu sayılır...Sayılır diyorum çünkü sorumluluk sınavları var ve benim de bir sürü görevim var ama yine de tatil başladı sayıyorum.
Bloğa da ayırabileceğim daha fazla vakit olacak umarım...Bekleyin bizi, yeni maceralarımızla daha çok buradalardayız :)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...