29 Mayıs 2012

Havalar ısındı haliyle...


Biz de her pazar farklı mekanlarda...Gideceğimiz yerleri tabii ki çocuklara göre seçiyoruz her anne-baba gibi :) Çocukların bize kazandırdığı en güzel alışkanlık bu olsa gerek ... İstanbul da alışveriş merkezi ,sinema ,yemek üçlüsünden çok daha güzel seçenekler buluyoruz kendimize...Ufkumuz açıldı... :)
Jurasicland i ziyaret ettik yağmurlu bir günde.Çocuklar koştu ,oynadı ,keşfetti,bazen korktu ama mutlu bir gün geçirdiler jurasicland de...


Ömerin  keyfine diyecek yoktu tabii..Soru yağmuru altında geçti tüm gezimiz...Geçtiğimiz pazar da dragon fest deydik.Yarışlar ,eğlenceler ,yüksek volüm müzikle, bol bol koşan ve coşan oğullarımın en keyifli olduğu günlerden biriydi pazar...Tabii her bahar geldiğinde aklımıza düşen hayvanat bahçesi...
Murat hayvanların bir çoğu ile yeni tanıştığı bu gezi de son derece korkusuzca her hayvana atladı :) biz iguana    kafesine elini soktuğunda yada lamaya aşırı yaklaştığında ciddi panikledik :)
Tabii hiç bir şey bulamadığımız da da  nezahat gökyiğit bahçesine attık kendimizi...Malum piknik milletiyiz biz :)


4 yorum:

Burcu dedi ki...

Esin büyüttün ikisini de süpersin... Darısı başıma...

yaruze... dedi ki...

ohhh ne ala.Çocuklardan sonra nasıl değişti değil mi yaşam tarzlarımız,beğenilerimiz;aynı oranda sağladığımız doyumda arttı tabi..
Bu arada sen pek bir zayıfladın Esincim.Kaç kilo verdin Allah aşkına?Maşallah sana pek güzel oldu...

Esin dedi ki...

Burcu evet büyüdüler,ama ben 2 yas dönümü olan ağustosu bekliyorum.Yani çocuk denilebilecek yaşı.O zaman tamamen kurtarmış olucam :)))
Ama şimdi de bakıyorum ikisine beraber oynuyorlar,işte o an benden mutlusu yok...Büyüdüler beni de büyüttüler...

Esin dedi ki...

Gönül siz beni gördüğünüzden bu yana,7-8 kilo falan toplamda 12 kilo verdim ama hala karın bölgemde 3 kilo var fazladan :( onu da bu yaz vermek niyetindeyim... :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...