17 Temmuz 2013

Koş Esin KoşStandart yaz tarifesine tam geçtik , Ömer ananesinin dükkanın önünde bisiklete biniyor, biz de muratla evde takılıyoruz.
Şimdi uyuyor , artık bu bloğu daha çok güncellemeliyim diye söz verdim ya kendime... Hemen oturdum  bilgisayarın başına yazıyorum :)

Geçen hafta iğneadaya gittik ,kısa bir tatildi ama... Ben ve üniversiteden bir arkadaşım ve tabi onun kızı benim iki oğlan.
Aslında giderken emin değildim ikisiyle de tek başıma ilgilenebilirmiyim diye, ama tereddütü bir kenara bıraktım ve cesurca :) tatile gittim...
Tabii tahmin edebileceğiniz gibi tatilde hiç dinlenemedim ,biri ağlar ona koş öbürü asude - arkadaşımın kızı- kavga eder ona koş.
Murat kuma basmaz , Ömer bensiz yüzmez...
Gönüllerini yapmak da zor , tabii çok yoruldum. Hatta bunları eve bırakıp birkaç günlüğüne tek başıma tatile mi çıksam diye düşünmedim değil ama hayal tabii :)
Yorucu bir tempoydu , hatta beraber gittiğim arkadaşım adımı  hiperaktif anne koydu :) Ama iki erkek çocukla başka türlüsü pek de mümkün olmuyor... Beni ancak iki oğlu olanlar anlar ... :)
Ama güzeldi herşeye rağmen, kuzularımın mutluluğu beni de mutlu etti.
Not : Dersimi de aldım onu da yazayım bundan sonra babamız olmadan ,şuradan şuraya gitmem :)

2 yorum:

firdevs dedi ki...

Uc oglan anasi olarak seni cok iyi anliyorum :)))))))

Deniz dedi ki...

Geçmiş olsun :)) Ama anılar baki kalıyor, yorgunluk unutuluyor

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...